Karrier

  • Minden meghirdetett pozícióra a karrier@codecave.hu email címen tud jelentkezni.
  • A jelentkezésnél kérjük a rövid bemutatkozó mellé csatoljon egy magyar nyelvű önéletrajzot és egy motivációs levelet.
  • A jelentkezésnél adja meg a pozíció megnevezését, amire jelentkezett.
Munkakör betöltésére határozatlan időtartamra, teljes és rész munkaidőben egyaránt. (gépkocsival rendelkező KATA vállalkozók előnyben)

Aktív szerepvállalás és elhivatottság. Munkatársainknak a fejlődésre és olyan karrier kiépítésére adunk lehetőséget, mely révén hozzájárulhatnak cégünk sikereihez, ugyanakkor egyéni sikerük útját is megtalálhatják. Csatlakozzon egy olyan vállalati kultúrához, ahol a sokféleség érték, és amelynek minden elhivatott munkatársunk aktív részese.

Ellátandó feladatok:
  • Fizikai kiszolgálók – szerverpark, desktop számítógépek – konfigurálása, üzemeltetése és hibaelhárítása
  • Vezetékes és vezeték nélküli hálózati eszközök konfigurálása, üzemeltetése.
  • VMware virtuális környezet konfigurálása, üzemeltetésében részvétel
  • Tűzfal rendszerek, és további IT biztonsági rendszerek, üzemeltetése, frissítése és hibaelhárítása
  • Windows szerverek és tartományvezérlők, üzemeltetése
Előírt végzettség, szakmai tapasztalat:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 év rendszerüzemeltetésben szerzett, szakmai tapasztalat
Az ideális jelölt:
  • Alkalmas az elmélyült, önálló, kitartó munkára egyénileg és csapatban egyaránt
  • Gyakorlati tapasztalattal rendelkezik összetett IT rendszerek üzemeltetésében
  • Probléma megoldási gondolkodásmódot képvisel
Előnyt jelent:
  • Egyéb IT szakmai kompetenciák
  • B kategóriás jogosítvány
Feltételek:
  • Magyar állampolgárság, cselekvőképesség, büntetlen előélet, foglalkozás-egészségügyi alkalmasság
Munkavégzés helye:
  • Debrecen, Budapest és esetenként további telephelyeink
Amit kínálunk:
  • Belvárosi munkahely
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Támogató légkör, emberléptékű összetartó csapat
  • Szakmai képzések, minősítő vizsgák megszerzése
  • Versenyképes juttatások

Vegye fel velünk a kapcsolatot

info@codecave.hu

telefon

+36205374755

kövessen bennünket!

* jelölt mezők kitöltése kötelező!